Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel & Restaurant Pod Kaštany

Hotel & Restaurant Pod Kaštany

Revoluční 133, Krupka, 417 42, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel & Restaurant Pod Kaštany leží v malebném městě Krupka, v severních Čechách nedaleko německých hranic. Hotel je ideálním místem pro turisty, kteří hledají ubytování blízko přírody, kulturních památek a akcí. Ubytovat se lze v různých pokojích či apartmánech s kapacitou od jedné maximálně pro pět osob. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou či vanou, ledničkou a minibarem, LED televizí a bezplatnou WiFi.

Pochutnat si můžete na pestrém jídelníčku z hotelové restaurace. V nabídce najdete speciality z grilu, tradiční české pokrmy či domácí burgery. Prostředí hotelu a restaurace je také vhodné pro pořádání různých akcí, oslav, párty, firemních školení, svateb a podobných akcí. Hotel nabízí komplexní služby dle požadavků hostů. K hotelu patří privátní parkoviště, sledované kamerovým systémem.