Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Pivovarská bašta

Hotel Pivovarská bašta

Horská 198, Vrchlabí, 54301, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel pivovarská bašta se nachází na severním okraji Vrchlabí na břehu Labe. Ubytovat se lze v celkem 17 pokojích, které jsou pouze dvoulůžkové, ale je možnost přidat i přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a toaletou, některé jsou pokryty signálem WiFi s možností připojení k internetu zdarma.

Součástí hotelu je minipivovar Pivovarská bašta. Vyrábí se zde klasické české ležáky, ale i speciální druhy piv jako například Ibiškový pšeničný speciál či Early Evening Ale. Jídlo si můžete vychutnat v restauraci s příjemnou atmosférou, kde je možno využít i oddělený salonek zvaný Rytířský sál. Milovníci zimních sportů jistě ocení SKI areál Vrchlabí, který je od hotelu vzdálený pouze 300 metrů.