Recenze a hodnocení: Hotel Palacký **** (Karlovy Vary)

4,3/5
(Celkem 34 hodnocení)Skvělé
Karlovy Vary, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

3,8

Lokalita hotelu

5

Strava

4,1

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Věra R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Pobyt jsme si moc užili,hotel příjemný, starší vybavení. Strava dobrá a personál moc příjemný. Obdrželi jsme vše podle nabídky.
4/5  
(Dita P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
s pobytem jsme byli spokojeni,jen zařízení hotelu je opravdu "starší",na pokoji nebylo vše úplně funkční,žaluzie,stará "hučíčí lednice" která i tekla,ale celkově jsme byli spokojeni zejména s personálem který byl velmi milý a vstřícný a v rámci možností vyšel vstříct se vším : ),snídaně na střední úrovni,večeře fajn,chápu že není lehké vždy vyhovět všem a i dle možností,tedy celkově za nás spokojenost s pobytem na 2 dny s polopenzí,možná ty pokoje by bylo dobré časem a dle možností "vylepšit",ale vzhledem k situaci a po Covidu který zasáhl všude bylo vše jinak fajn a milý personál to vše vynahradil : )
5/5  
(Renáta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
S pobytem jsme byli úplně spokojeni...hotel pěkný,na krásném místě,jídlo výborné a personál moc milý a ochotný,ať jsme potřebovali cokoli,nic nebyl problém.
3/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Ubytování a strava průměrné. Hotel neodpovídá čtyřem hvězdám.
4/5  
(Ján Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 6. 2022
Všetko bolo ok, len pri 35 stupňových horúčavách bolo v izbe pod strechou bez klimy alebo ventilátora bolo viac ako teplo.
3/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2022
Pobyt jsme kupovali jako dárek. Interiér je krásný, ale trochu retro provedení. Každopádně to určitě nevadilo, hodí se to k historické minulosti hotelu. Trochu by mohli zapracovat na večeřích, aby maso nebylo tvrdé. Jinak vše v pořádku. Trochu problémy s parkováním, ale podařilo se vyřešit.
4/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2021
Vše bylo v pořádku, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Večeře dobré, snídaně slabší. Na výletě jsme byli na hradu Loket.
4/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2021
Umístění perfektní. Mají dvě parkovací místa, která jsou samozřejmě pořád plná. Využili jsme polopenzi - neurazí, nenadchne, příště bych jel bez stravy...
4/5  
(Milan Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Překrásné prostředí hotelu . Nevyužili jsme nabízený welnes v Alžbětiných lázních, neboť byla špatný tok informací mezi recepcí hotelu a Alžbětinými lázněmi ve věci poskytnutí osušek, případně prostěradel a podobně, kdy nám bylo sděleno, že toto nám bude poskytnuto na místě, avšak ve skutečnosti je nutné si případně osušky přinést buďto své, nebo z hotelu. Tato informace již byla předána recepci, takže se to již opakovat nemělo. Jinak pokoje čisté, slušně zařízené, nábytek starší již opotřebený, strašně vrzající postele. Ale jinak perfektní. bez výhrad.
5/5  
(Libuše Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2020
Velmi spokojeni až na parkování. Hotel má jen 2 parkovací místa a ty byli obsazené. Parkovat bylo možné až asi 1km od hotelu, ale tam nebylo možno jet z důvodu uzavření města kvůli běhu městem. Ubytováni jsme byli až okolo 16 hodiny a parkování jsme si zajistili sami. Recepční nám dal tip ale nebylo možno tam dojet.
4/5  
(Pavel Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Hotel odpovídal popisu, ubytování v pořádku. Stravování bylo ale v hotelu Krásná královna - asi 30 m, snídaně v pořádku, večeře 2. chod ano, ale 1, a 3. chod večeře horší (např. předkrmy to co bylo i na snídani).
4/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2020
Vše bylo v pořádku. Žádné nedostatky nebyly.
5/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 12. 2019
Strava a personál super, ubytování přímo na kolonádě.
4/5  
(Ondřej L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2019
Menší problém s parkováním kdy řidič, protože nebyl přímo ubytován, nemohl zaparkovat před hotelem, třebaže já jako osoba ubytovaná v hotelu jsem měl po dobu zájezdu placené své místo na parkování. Recepční ho vyhodila pryč s tím, že když já nejsem řidič nemá tam někdo jiný co parkovat na mém místě! Ani těch 20 minut, než jsem dotáhl do hotelu kufry! A že tam hned zaparkuje nějaký němec. Klient čeká! Odjeďte ze svého místa! Ale jinak vše dobré. Pěkný zájezd.
5/5  
(zdenek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2019
Nemělo to chybu!
5/5  
(Václav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2019
Personál hotelu vysoce profesionální.
4/5  
(Ing. Pavol V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2019
Velká spokojenost. Jediná výtka je spojená s nefunkčním topením v noci, kdy byl pokoj nevytopen při venkovní teplotě -7 stupňů.
5/5  
(Zuzana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 11. 2018
Spokojeni se vším.
4/5  
(Miroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2018
Hotel uspokojivý, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Služby dobré.
5/5  
(Marie L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2018
Hotel Palacký velice pěkný, perfektní poloha v centrum. Byli jsme spokojeni jak s velkým pokojem tak s čistotou v celém hotelu. Milý a ochotný personál a výborná kuchyně. Pobyt se nám moc líbil a moc děkujeme, určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.Marie se sestrou Jarkou.
5/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2018
Prostředí hotelu super, připadali jsme si jako na zámku. Personál milý, vstřícný, jídlo v pohodě.
5/5  
(Drahomíra Klačanská K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2018
Ubytovanie bolo na úrovni, strava vynikajúca a personál milý a veľmi ústretový.
4/5  
(jindra Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2018
Spokojené se vším líbilo se nám, byly jsme v KARLOVÝCH VARECH.
4/5  
(Radek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2018
Vše bylo v pořádku, jen výhled z pokoje nebyl na kolonádu.
4/5  
(Miroslava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Hotel odpovídá spíše 3*+. Pokoje hotelu jsou obrovské. Součástí vybavení pokoje je lednička a konvice s výběrem čajů a kávy. Koupelna je také velká, která je vybavena vanou i sprchovým koutem. Vše bylo čisté až na balkón, který byl špinavý od ptačího trusu. Bohužel celkový dojem hotelu hned při vstupu trochu kazí špinavý a prošlapaný koberec. Strava byla vynikající. Dali bychom 5*. Snídaně formou bufetu - každý si vybere. Večeře o 3 chodech byly perfektní, čerstvě připravené a byla možnost výběru. Personál byl velice milý a ochotný.
4/5  
(Miroslava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Hotel odpovídá spíše 3*+. Pokoje hotelu jsou obrovské. Součástí vybavení pokoje je lednička a konvice s výběrem čajů a kávy. Koupelna je také velká, která je vybavena vanou i sprchovým koutem. Vše bylo čisté až na balkón, který byl špinavý od ptačího trusu. Bohužel celkový dojem hotelu hned při vstupu trochu kazí špinavý a prošlapaný koberec. Strava byla vynikající. Dali bychom 5*. Snídaně formou bufetu - každý si vybere. Večeře o 3 chodech byly perfektní, čerstvě připravené a byla možnost výběru. Personál byl velice milý a ochotný.
5/5  
(Romana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2018
Vše v pořádku, hotel nezklamal, veškerý personál ochotný, velice nás překvapilo když jsme potřebovali ze zdravotních důvodů termín pobytu změnit, nebyl žádný problém s čímž jsme nepočítali, proto ještě jednou velký dík.
2/5  
(tomas S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2018
Průměrný jídlo, neudržované vybavení pokoje z první poloviny min. století, zápach z pokojové lednice, upadnutá dvířka, čistota průměrná, slíbené parkovací místo nebylo, takže parkovací dům +700 kč k pobytu. Personál celkem ochotný, hotel na pěkném místě, ale my příště určitě jinam.
5/5  
(JANA M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2018
Byli jsme velmi spokojeni, krásný hotel, velmi dobré jídlo, pěkný a čistý pokoj s balkonem a úžasným výhledem, příjemná obsluha, vše super.
5/5  
(milena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2018
V roce 2018 jsme byli s vnoučaty v hotelu Jesenice na Křivoklátsku. Nám i dětem se tam moc líbilo a rádi bychom tam jeli znovu. Je tam čisto, personál ochotný a trpělivý, přesto, že byly prázdniny a bylo tam dětí hodně. Děkujeme Milena Šejvlová.
4/5  
(Sergej D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2018
Hotel byl super! Jenom když jsme přišli na večeři nebylo nám nabídnuto podle seznamu, ale dostali jsme příjezdové menu, což bylo nic moc. Druhý den už podle seznamu ale také odfláklý.
4/5  
(Peter Halúz H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Perfektná poloha, ústretový personál a dobrá kuchyňa.
4/5  
(Lucie J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Hotel velice pěkný, restaurace stylová, personál příjemný. Jen chybějící parkoviště nebylo úplně ono. Kdyby to bylo uvedeno na poukazu, počítali bychom s tím dopředu a nebyli bychom rozčarovaní. Ale to je jediné.
5/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2018
Hotel Paleckého je ve stylu retro, ale velice se mi tam líbilo, obdržela jsem vše co bylo nabízeno, personál velice příjemný a profesionální, strava v hotelu velice chutná,rychlá obsluha, hygiena stolování na nejvyšší úrovni, ubytování příjemné, všude vzorná čistota, lokalita hotelu Palackého na nejlepším místě na hlavní kolonádě, poblíž hotelu Pupp. Doporučuji všem zákazníkům, doporučuji ještě navštívit nedaleké zámecké úžasné lázně.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Mé fotky z pobytu
Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Listopad 2021

Právě v prodeji pro Hotel Palacký ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet