Recenze a hodnocení: Hotel Palacký **** (Karlovy Vary)

4,2/5
(Celkem 51 hodnocení)Skvělé
Karlovy Vary, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

3,5

Lokalita hotelu

4,9

Strava

4

Služby hotelu

4
5/5  
(Zlatica O. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2024
Všetko bolo v poriadku.
3/5  
(Otto P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2023
Prostředí hotelu bylo OK. Pokoj byl také OK. Nevyhovovala mi koupelna na pokoji. Se stravou v hotelu jsem nebyl spokojený, jídlo bylo takové nijaké - ne příliš chutné, ne příliš výrazné... snídaně taky byly nic moc. Večeře byly trochu lepší.
5/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2023
Po odmítnutí prvního pokoje(č.41) jsme pak byli s pobytem velice spokojeni, V hotelu se nám líbilo a každý den jsme se těšili na večeři, která byla opravdu velice dobrá a vždy podaná s úsměvem. Potěšila nás možnost dostat k jídlu i polévku. Kulajda byla mistrovská!! V hotelu bylo všude čisto, jen výtah, v kterém se denně protočí velké množství hostů, by si zasloužil více péče a pozornosti.
1/5  
(Lukas P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2023
Lokalita hotelu je velmi pěkná, v centru nedaleko hotelu Pupp. O to více nás šokoval a mrzí celkový dojem. Obdrželi jsme vše a personál byl velmi příjemný. Bohužel pobyt naprosto neodpovídal popisu! Viz níže a přiložené foto. Pokoj 41 kde jsme byli ubytovaní rozhodně neodpovídá 4hvězdičkám. Něco podobného jsme ještě nezažili ani v KArlových Varech ani jinde. V KV máme zkušenost s řadou hotelů, jak vyšší tak srovnatelné kategorie a ceny a toto byl naprostý extrém. Možná , kdyby se někdo omluvil, že třeba není volný jiný pokoj, což tak nevypadalo a že třeba předtím někdo rozbil okna.. Ale tvářit se , že je toto v pořádku. Nemohu tento hotel nikomu doporučit. Byla řada závad, kdy za nejhorší tedy považuji nepřetržitý hluk díky chybějícímu oknu, další bylo rozbité, že mohlo na někoho se vysypat. Dále byla díky tomu zima (zřejmě proto byl na pokoji přímotop).
4/5  
(Kamila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2023
Personál, ochotný , příjemný. Prostředí hotelu bylo útulné. jediný problém byl s postelí , která byla moc tvrdá a výhled z pokoje byl do zdi a straně. Pokoj byl čistý. Prostředí bylo moc hezké, určitě návštěvu vyhlídky Diana, Jelení skok a hlavní vřídlo.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2023
vše v pořádku
4/5  
(Václav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2023
Můžu klidně doporučit..tip na výlet ..Diana.. Jelení skok..procházka k lázním 1vrele doporučuji.
5/5  
(Blanka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2023
Vše o.k
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2023
Zvláště bych ohodnotil ochotný persnál. Jinak celková spokojenost. Jedinou výtku bychom měli k vybavení pokoje. Stačilo by odstranit jakousi sedačku zcela prosezenou a nahradit to menším stolem se židlemi. Pohled z okna pokoje č.11 byl poněkud "zvláštní".
2/5  
(Roman S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2023
Hotel působí z vnějška v prostorách Recepce a schodiště příjemně. Pokoj byl čistý, sociály také, vybavení použité, poškozené, u postele odloupnuta dýha kde došlo k zatržení oblečení, Za postelí visí stočený kabel v volně přístupným koncem. Televizor na pokoji funkční, i když ´´jen´´ 4 české programy z toho u jednoho vypadá signál. NEJVÍCE JE ZNEPOKOJUJÍCÍ MONOTONĚ SE OPAKUJÍCÍ ZVUK ZVENČÍ, KTERÝ PROCHÁZEL ZAVŘENÝM OKNEM DO POKOJE – protože nebylo nutné intenzivně větrat z důvodu chladného počasí, nedokážu si představit pobyt v tomto pokoji v letních měsících! Možná se jedná jen o jeden pokoj v takovém stavu a umístěním v hotelu, který je spojen s nabídkou výhodnějšího ubytování.
4/5  
(Ilona K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2023
V centru, na hlavní promenádě, hotel starší, vybavení zastaralé - odpovídá ceně pobytu, snídaně základ. Personál ochotný, usměvavý.
5/5  
(Blanka W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2023
Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, umístění hotelu perfektní, Ochotný, vstřícný a pozitivní personál. Zařízení hotelu trochu starší, ale vše bylo čisté a naleštěné. Jídlo chutné a velké porce
3/5  
(Dagmar V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2023
Starý hotel, na pokoji se netopilo.
5/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2023
ano
5/5  
(Květa B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
Strava super, wellness odpovídá stáří
5/5  
(Věra R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Pobyt jsme si moc užili,hotel příjemný, starší vybavení. Strava dobrá a personál moc příjemný. Obdrželi jsme vše podle nabídky.
4/5  
(Dita P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2022
s pobytem jsme byli spokojeni,jen zařízení hotelu je opravdu "starší",na pokoji nebylo vše úplně funkční,žaluzie,stará "hučíčí lednice" která i tekla,ale celkově jsme byli spokojeni zejména s personálem který byl velmi milý a vstřícný a v rámci možností vyšel vstříct se vším : ),snídaně na střední úrovni,večeře fajn,chápu že není lehké vždy vyhovět všem a i dle možností,tedy celkově za nás spokojenost s pobytem na 2 dny s polopenzí,možná ty pokoje by bylo dobré časem a dle možností "vylepšit",ale vzhledem k situaci a po Covidu který zasáhl všude bylo vše jinak fajn a milý personál to vše vynahradil : )
5/5  
(Renáta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
S pobytem jsme byli úplně spokojeni...hotel pěkný,na krásném místě,jídlo výborné a personál moc milý a ochotný,ať jsme potřebovali cokoli,nic nebyl problém.
3/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Ubytování a strava průměrné. Hotel neodpovídá čtyřem hvězdám.
4/5  
(Ján Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 6. 2022
Všetko bolo ok, len pri 35 stupňových horúčavách bolo v izbe pod strechou bez klimy alebo ventilátora bolo viac ako teplo.
3/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2022
Pobyt jsme kupovali jako dárek. Interiér je krásný, ale trochu retro provedení. Každopádně to určitě nevadilo, hodí se to k historické minulosti hotelu. Trochu by mohli zapracovat na večeřích, aby maso nebylo tvrdé. Jinak vše v pořádku. Trochu problémy s parkováním, ale podařilo se vyřešit.
4/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2021
Vše bylo v pořádku, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Večeře dobré, snídaně slabší. Na výletě jsme byli na hradu Loket.
4/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2021
Umístění perfektní. Mají dvě parkovací místa, která jsou samozřejmě pořád plná. Využili jsme polopenzi - neurazí, nenadchne, příště bych jel bez stravy...
4/5  
(Milan Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Překrásné prostředí hotelu . Nevyužili jsme nabízený welnes v Alžbětiných lázních, neboť byla špatný tok informací mezi recepcí hotelu a Alžbětinými lázněmi ve věci poskytnutí osušek, případně prostěradel a podobně, kdy nám bylo sděleno, že toto nám bude poskytnuto na místě, avšak ve skutečnosti je nutné si případně osušky přinést buďto své, nebo z hotelu. Tato informace již byla předána recepci, takže se to již opakovat nemělo. Jinak pokoje čisté, slušně zařízené, nábytek starší již opotřebený, strašně vrzající postele. Ale jinak perfektní. bez výhrad.
5/5  
(Libuše Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2020
Velmi spokojeni až na parkování. Hotel má jen 2 parkovací místa a ty byli obsazené. Parkovat bylo možné až asi 1km od hotelu, ale tam nebylo možno jet z důvodu uzavření města kvůli běhu městem. Ubytováni jsme byli až okolo 16 hodiny a parkování jsme si zajistili sami. Recepční nám dal tip ale nebylo možno tam dojet.
4/5  
(Pavel Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Hotel odpovídal popisu, ubytování v pořádku. Stravování bylo ale v hotelu Krásná královna - asi 30 m, snídaně v pořádku, večeře 2. chod ano, ale 1, a 3. chod večeře horší (např. předkrmy to co bylo i na snídani).
4/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2020
Vše bylo v pořádku. Žádné nedostatky nebyly.
5/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 12. 2019
Strava a personál super, ubytování přímo na kolonádě.
4/5  
(Ondřej L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2019
Menší problém s parkováním kdy řidič, protože nebyl přímo ubytován, nemohl zaparkovat před hotelem, třebaže já jako osoba ubytovaná v hotelu jsem měl po dobu zájezdu placené své místo na parkování. Recepční ho vyhodila pryč s tím, že když já nejsem řidič nemá tam někdo jiný co parkovat na mém místě! Ani těch 20 minut, než jsem dotáhl do hotelu kufry! A že tam hned zaparkuje nějaký němec. Klient čeká! Odjeďte ze svého místa! Ale jinak vše dobré. Pěkný zájezd.
5/5  
(zdenek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2019
Nemělo to chybu!
5/5  
(Václav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2019
Personál hotelu vysoce profesionální.
4/5  
(Ing. Pavol V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2019
Velká spokojenost. Jediná výtka je spojená s nefunkčním topením v noci, kdy byl pokoj nevytopen při venkovní teplotě -7 stupňů.
3/5  
(Milada Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2018
Hotel spíše 3 hvězdičky, pokoj čistý s výhledem do zdi a na střechy, vstup do Alžbětiných lázní jsme využili - spokojenost. Strava na snídani průměrná, večeře nám chutnali. Veškerý personál příjemný, ochotný. V pokoji nám byla zima, ale slečna v recepci ihned vše vyřešila a dali nám ještě deky navíc.
5/5  
(Zuzana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 11. 2018
Spokojeni se vším.
4/5  
(Miroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2018
Hotel uspokojivý, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Služby dobré.
5/5  
(Marie L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2018
Hotel Palacký velice pěkný, perfektní poloha v centrum. Byli jsme spokojeni jak s velkým pokojem tak s čistotou v celém hotelu. Milý a ochotný personál a výborná kuchyně. Pobyt se nám moc líbil a moc děkujeme, určitě doporučujeme a rádi se vrátíme. Marie se sestrou Jarkou.
3/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2018
Hotel hezký, pokoj velmi jednoduše vybavený, minibar prázdný. Strava vynikající, personál milý a velmi ochotný.
5/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2018
Prostředí hotelu super, připadali jsme si jako na zámku. Personál milý, vstřícný, jídlo v pohodě.
5/5  
(Drahomíra Klačanská K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2018
Ubytovanie bolo na úrovni, strava vynikajúca a personál milý a veľmi ústretový.
4/5  
(jindra Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2018
Spokojené se vším líbilo se nám, byly jsme v KARLOVÝCH VARECH.
4/5  
(Radek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2018
Vše bylo v pořádku, jen výhled z pokoje nebyl na kolonádu.
4/5  
(Miroslava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Hotel odpovídá spíše 3*+. Pokoje hotelu jsou obrovské. Součástí vybavení pokoje je lednička a konvice s výběrem čajů a kávy. Koupelna je také velká, která je vybavena vanou i sprchovým koutem. Vše bylo čisté až na balkón, který byl špinavý od ptačího trusu. Bohužel celkový dojem hotelu hned při vstupu trochu kazí špinavý a prošlapaný koberec. Strava byla vynikající. Dali bychom 5*. Snídaně formou bufetu - každý si vybere. Večeře o 3 chodech byly perfektní, čerstvě připravené a byla možnost výběru. Personál byl velice milý a ochotný.
4/5  
(Miroslava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Hotel odpovídá spíše 3*+. Pokoje hotelu jsou obrovské. Součástí vybavení pokoje je lednička a konvice s výběrem čajů a kávy. Koupelna je také velká, která je vybavena vanou i sprchovým koutem. Vše bylo čisté až na balkón, který byl špinavý od ptačího trusu. Bohužel celkový dojem hotelu hned při vstupu trochu kazí špinavý a prošlapaný koberec. Strava byla vynikající. Dali bychom 5*. Snídaně formou bufetu - každý si vybere. Večeře o 3 chodech byly perfektní, čerstvě připravené a byla možnost výběru. Personál byl velice milý a ochotný.
5/5  
(Romana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2018
Vše v pořádku, hotel nezklamal, veškerý personál ochotný, velice nás překvapilo když jsme potřebovali ze zdravotních důvodů termín pobytu změnit, nebyl žádný problém s čímž jsme nepočítali, proto ještě jednou velký dík.
2/5  
(tomas S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2018
Průměrný jídlo, neudržované vybavení pokoje z první poloviny min. století, zápach z pokojové lednice, upadnutá dvířka, čistota průměrná, slíbené parkovací místo nebylo, takže parkovací dům +700 kč k pobytu. Personál celkem ochotný, hotel na pěkném místě, ale my příště určitě jinam.
5/5  
(JANA M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2018
Byli jsme velmi spokojeni, krásný hotel, velmi dobré jídlo, pěkný a čistý pokoj s balkonem a úžasným výhledem, příjemná obsluha, vše super.
5/5  
(milena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2018
V roce 2018 jsme byli s vnoučaty v hotelu Jesenice na Křivoklátsku. Nám i dětem se tam moc líbilo a rádi bychom tam jeli znovu. Je tam čisto, personál ochotný a trpělivý, přesto, že byly prázdniny a bylo tam dětí hodně. Děkujeme Milena Šejvlová.
4/5  
(Sergej D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2018
Hotel byl super! Jenom když jsme přišli na večeři nebylo nám nabídnuto podle seznamu, ale dostali jsme příjezdové menu, což bylo nic moc. Druhý den už podle seznamu ale také odfláklý.
4/5  
(Peter H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Perfektná poloha, ústretový personál a dobrá kuchyňa.
4/5  
(Lucie J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Hotel velice pěkný, restaurace stylová, personál příjemný. Jen chybějící parkoviště nebylo úplně ono. Kdyby to bylo uvedeno na poukazu, počítali bychom s tím dopředu a nebyli bychom rozčarovaní. Ale to je jediné.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Listopadu 2021

Právě v prodeji pro Hotel Palacký ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet