Hotel Palacký ****

Hotel Palacký ****

Stará Louka 339/40, Karlovy Vary
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
35 km

O ubytování

Přepychový Hotel Palacký **** najdete v samém srdci historického lázeňského centra Karlových Varů. Proslulá promenáda vede přímo kolem něj. K nejznámějšímu karlovarskému prameni Vřídlo (250 m) dojdete z hotelu během pár minut. Vydáte-li se kolem říčky Teplá na druhou stranu, přijdete k ikonické budově Grandhotelu Pupp (200 m). Od grandhotelu jezdí lanovka k rozhledně Diana, ze které uvidíte celé lázně jako na dlani. Během pobytu v Karlových Varech doporučujeme navštívit také muzeum Jana Bechera (2 km) a sklárnu Moser (5 km). Zimní pobyt si můžete zpestřit lyžováním ve ski areálech v Jáchymově (23 km), v Božím Daru (28 km) nebo na Klínovci (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantních pokojích, které vám poskytnou potřebný komfort. Kromě posezení a velké koupelny se těšte také na výhled na město. Některé pokoje mají také balkón a možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte v hotelové restauraci na snídani formou bufetu. Na oběd zkuste některý z pokrmů středomořské kuchyně či lahodný dezert. Každý den vás také čeká vynikající večeře, po které můžete posedět na baru se sklenkou něčeho dobrého. Během léta je k dispozici hotelová zahrada.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Listopadu 2021

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech