• Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní dovolená přímo u promenády

Přepychový Hotel Palacký **** najdete v samém srdci historického lázeňského centra Karlových Varů. Proslulá promenáda vede přímo kolem něj. Ubytováni budete v elegantních pokojích, které vám poskytnou potřebný komfort. Kromě posezení a velké koupelny se těšte také na výhled na město. Některé pokoje mají také balkón a možnost přistýlky.

Každé ráno si pochutnáte v hotelové restauraci na snídani formou bufetu. Na oběd zkuste některý z pokrmů středomořské kuchyně či lahodný dezert. Každý den vás také čeká vynikající večeře, po které můžete posedět na baru se sklenkou něčeho dobrého.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra K.)

Strava a personál super, ubytování přímo na kolonádě.

Skvělé (Ondřej L.)

Menší problém s parkováním kdy řidič, protože nebyl přímo ubytován, nemohl zaparkovat před hotelem, třebaže já jako osoba ubytovaná v hotelu jsem měl po dobu zájezdu placené své místo na parkování. Recepční ho vyhodila pryč s tím, že když já nejsem řidič nemá tam někdo jiný co parkovat na mém místě! Ani těch 20 minut, než jsem dotáhl do hotelu kufry! A že tam hned zaparkuje nějaký němec. Klient čeká! Odjeďte ze svého místa! Ale jinak vše dobré. Pěkný zájezd.

Vynikající (zdenek B.)

Nemělo to chybu!