Hotel Palacký ****

Hotel Palacký ****

Stará Louka 339/40, Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
Petr Mareš IČ: 01951734


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
35 km

O ubytování

Přepychový Hotel Palacký **** najdete v samém srdci historického lázeňského centra Karlových Varů, proslulá promenáda vede přímo kolem něj. Všechny krásy města tak budete mít na dosah ruky.

K nejznámějšímu karlovarskému prameni Vřídlo (250 m) dojdete z hotelu během pár minut. Vydáte-li se kolem říčky Teplá na druhou stranu, přijdete k ikonické budově Grandhotelu Pupp (200 m). Od grandhotelu jezdí lanovka k rozhledně Diana, ze které uvidíte celé lázně jako na dlani. Během pobytu v Karlových Varech doporučujeme navštívit také muzeum Jana Bechera (2 km) a sklárnu Moser (5 km).

Zimní pobyt si můžete zpestřit lyžováním ve ski areálech v Jáchymově (23 km), v Božím Daru (28 km) nebo na Klínovci (30 km). Anebo načerpejte sváteční atmosféru na adventních trzích či ve Vánočním domě (5,8 km). Ten má celoročně otevřenou rozsáhlou prodejní expozici, ale najdete v něm také Muzeum medvídků s největší sbírkou v České republice, Muzeum Vánoc, kouzelné městečko a překrásnou kavárnu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantním dvoulůžkovém pokoji, který vám poskytne potřebný komfort. Kromě posezení a velké koupelny se těšte také na výhled na město. Některé pokoje mají také balkón a možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na vynikajících pokrmech středomořské kuchyně a vybrat si z pestré nabídky lahodných dezertů. Během letního období lze relaxovat v hotelové zahradě s výhledem na hlavní ulici.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Listopadu 2021

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech