Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Nautilus

Hotel Nautilus

Žižkovo Náměstí 20, Tábor, 39001, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Boutique hotel Nautilus leží v samém srdci města Tábora, na starobylém Žižkově náměstí. Ubytování je poskytováno v celkem 22 vkusně zařízených pokojích, které jsou rozděleny do 4 kategorií: dvoulůžkový pokoj comfort, dvoulůžkový pokoj superior, apartmá a rodinné apartmá. Navíc se zde nachází jedinečné Presidentské apartmá o rozloze 60 m2 a luxusním vybavením.

Najíst se můžete v jedné z nejlépe hodnocených restaurací v Česku. V Restauraci Goldie se zaměřují na českou gastronomii v moderním a odlehčeném pojetí. Pracují zde s regionálními a vždy čerstvými surovinami. Restaurace sídlí v přízemí hotelu a poskytuje nádherný výhled na Žižkovo náměstí a jeho historické budovy. V létě si pokrmy vychutnáte na malé terase, která patří k restauraci. Součástí hotelu je wellness centrum Nautilus. Dopřejte si zde uvolnění ve finské sauně, soukromé vířivce anebo relaxujte při tělovém zábalu, masáži či aroma koupeli.