Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Modrava

Hotel Modrava

Modrava 79, Modrava, 341 92, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Modrava *** leží v malé stejnojmenné vesničce obklopené krásnou přírodou Národního parku Šumava. Poloha hotelu je skvělá pro pěší turistiku, cyklistiku a v zimě i pro běžkaře. V hotelu jsou kromě dvoulůžkových pokojů k dispozici také třílůžkové a rodinné apartmány, jedná se tedy o ideální místo i pro dovolenou s dětmi. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchou nebo vanou, televize i WiFi připojení.

Pokud cestujete s malými dětmi, jsou zde také tři dětské koutky. Relaxovat můžete ve vířivce a sauně, nebo si můžete zahrát kulečník. K dispozici je v hotelu i úschovna a půjčovna kol a běžek. V hotelové restauraci se vaří především tradiční šumavská a staročeská kuchyně.