Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Maredis

Hotel Maredis

Kořenov 1262 HOTEL MAREDIS, Kořenov, 468 49, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Maredis se nachází v Kořenově, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Okolí je ideální jak pro turistiku a cyklistiku, tak i pro zimní sporty. Hotel nabízí ubytování v 18 pohodlných pokojích, apartmánech či bungalovech. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a WiFi připojení zdarma.

Každý den se v restauraci podávají bohaté bufetové snídaně. K restauraci patří i zastřešená terasa s možností grilování. Během pobytu si můžete odpočinout v privátní vířivce a infrasauně. V letních měsících je v provozu venkovní bazén. K dispozici je dětské hřiště, volejbalové hřiště, stolní tenis a petanque. V blízkosti hotelu je možnost pronájmu víceúčelového hřiště nebo travnatého fotbalové hřiště.