Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Madr

Hotel Madr

Modrava, 32, Modrava, 341 92, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Mádr*** leží v malé vesničce Modrava obklopené krásnou lesnatou krajinou Národního parku Šumava. Poloha hotelu je skvělá pro pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě i pro běžkaře. V okolí můžete navštívit třeba vlčí výběh v Srní, pramen Vltavy nebo Tříjezerní slať. V hotelu se nachází několik typů pokojů včetně rodinných se dvěma ložnicemi. Na každém pokoji je šatní skříň, televize, malý stůl a samozřejmě koupelna. V celém hotelu je také k dispozici WiFi připojení.

Součástí hotelu je restaurace U všech kukaček, ve které je i dětský koutek. Relaxovat můžete v hotelové sauně. K dispozici je úschovna kol a lyží a je i možnost zapůjčení kol a elektrokol. Snídaně se podávají formou švédských stolů.