Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Kašperk

Hotel Kašperk

Náměstí 3, Kašperské Hory, 341 92, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Kašperk **** se nachází na historickém náměstí malého šumavského města Kašperské hory. Hotel nabízí ubytování ve 24 moderních pokojích, pojmenovaných podle turistických atrakcí v okolí. Na každém pokoji je koupelna se županem i přezůvkami, satelitní televize, šatní skříň i trezor. V okolí je možnost navštívit řadu zajímavých míst, jako třeba hrad Kašperk, Prášilovo jezero, nebo vlčí výběh Srní.

Odpočinout si můžete v hotelovém wellness s bazénem a masážním a kosmetickým salonem. Hotelová restaurace U sv. Markéty je zařízena v prvorepublikovém stylu. Restaurace vaří především českou kuchyni v kombinaci s kuchyní mezinárodní. Kvalitní suroviny na přípravu jídel pocházejí hlavně od místních dodavatelů podle ročních období.