Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Hromovka

Hotel Hromovka

Hromovka 6, Špindlerův Mlýn, 54351, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Legendární hotel Hromovka je jeden z prvních domků ve Špindlerově Mlýně. Vznikl před více než 130 lety, kdy to nejprve byla maličká boudička Hromovka a postupně se rozrůstala, až z ní nakonec roku 1994 vznikl hotel. Hotel se nachází uprostřed lesů, na magickém místě, kde panuje rodinné přátelské klima a jedinečná atmosféra. Ubytovat se lze od jednolůžkového pokoje až po čtyřlůžkové. Některé pokoje jsou s vlastní koupelnou, některé bez vlastní koupelny. Ty bez koupelny jsou vybaveny umyvadlem a osuškami. Na každém patře se nachází sprchový kout a toaleta.

V restauraci, která je součástí ubytování, si můžete pochutnat na tradičních českých pokrmech jako guláš, svíčková, řízky anebo na borůvkových knedlících či řadě domácích koláčů. K restauraci patří i dvě letní terasy s krásným výhledem. Posedět lze v hotelovém baru anebo v cestovatelském klubu UNESCO, kde jsou stoly a pohodlná křesla.