Rodinný hotel v srdci Šumavy

Hotel Hořice na Šumavě se nachází přímo v srdci šumavského údolí v těsném sousedství vodní nádrže Lipno. Hotel vás osloví svou přátelskou rodinnou atmosférou.

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, nábytkem a vlastním sociálním zařízením. V teplých dnech můžete obdivovat krásy Šumavy z hotelové terasy.

Nadšeni jistě budete i z chutné polopenze. Užijete si bufetové snídaně a domácí servírované večeře. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi. V přízemí děti v dětském koutku přivítá krteček, hry a hračky. K dispozici je pro všechny také půjčovna deskových a karetních her.

Využít dále můžete wellness centrum s infrasaunou a vířivkou, masáže nebo kosmetické služby.

Tajuplná příroda i památky

Přímo v obci Hořici oceníte možnost návštěvy muzeí a dalších kulturních památek a akcí. Historické centrum města je vyhlášeno městskou památkovou zónou, navštívit můžete Muzeum rádií nebo poznat tradici pašijových her.

Abyste mohli využít turistický potenciál Lipenska naplno, dostanete na hotelu turistického průvodce, kde můžete dohledat zajímavé tipy na výlety a výhodné vstupné 1+1 zdarma na různorodá místa a atrakce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana B.)

Velmi kladně hodnotím nápad udělat hotel ve stylu školy, označení pokojů jako třídy, kabinet, ředitelnu. Není co vytknout, vše co bylo slíbeno jsme obdrželi bez jakýchkoliv problémů.

Vynikající (Olga F.)

Personál velmi vstřícný, ubytování slušné.

Skvělé (Barbora S.)

Při příjezdu na hotel nás s přítelem velmi mile překvapila jeho originalita. Pokoje byly očíslovány jako třídy, na stěnách byly pověšeny staré mapy, my jsme jako pokoj dostali ředitelnu :-). Jelikož je to v malém městečku, je tam krásná příroda a klid. Pár minut cesty autem je možnost jet k vodě nebo někam do měst, po památkách, což jsme byli rádi. My určitě můžeme doporučit Lipno a rozhlednu Kleť. Snídaně jsme měli formou švédského stolu, což je pro nás fajn a také na oba dva dny jsme si mohli vybrat ze dvou jídel ke kterým byl vždy i zákusek. Paní servírka/recepční byla velice milá, hezky se nám s ní povídalo. Co se týče kupónu, dostali jsme vše, co bylo slíbeno. Pobyt se nám líbil moc, až se nám ani nechtělo domů. Bohužel dáváme “jen” čtyři hvězdičky, z důvodu špinavé rohožky v koupelně na pokoji a párkrát jsme dostali špinavou skleničku ale nic, co by nám nějak extra vadilo. Určitě by jsme zase někdy přijeli znovu. Děkujeme :-)