Recenze a hodnocení: Hotel Hirschen *** (CK SKY TOURS)

4,5/5
(Celkem 15 hodnocení)Skvělé
Bad Gastein, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Zdeněk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2016
Strava i ubytování odpovídalo popisu pobytu, velmi milý a ochotný personál hotelu.
5/5  
(Jana N. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2015
Maximálna spokojnosť, perfektný pobyt, perfektná dovolenka so super partnerom:)
4/5  
(Radovan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2015
Ubytování O.K., ostatní na dobré úrovni.
4/5  
(Irena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2015
Pruměrně, večeře pozdě večer a dlouhe čekáni na ni.
5/5  
(Milada F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2015
Se službami jsem byla velmi spokojena. Velmi ochotný personál, velmi nám pomohl při poruše auta. Výhoda pro nás byla, že mluví slovensky, takže jsme se domluvili. Plánujeme se do tohoto hotelu vrátit znovu.
5/5  
(Irena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2015
Všechno slibované jsme "dostali", personál se snažil být velmi přátelský (někdy snad až příliš na studené české nátury). Jen nás mrzelo, že jsme neměli informaci, že nejde o hotel s rakouským personálem. Chěli jsem zažít kulturní rozdíl.
5/5  
(světlana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
byli moc spokojeni všechno bylo super personál velmi přejemný.
4/5  
(Jiří Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Celková spokojenost. Velmi ochotný slovenský personál. Nabídka u bufetových snídaní základní, ale v dostatečném množství. Večeře dovážené bez možnosti výběru, ale chutné. Nápoje (i pivo nebo víno) k večeři zdarma. Ubytování čisté bez nějakého luxusu odpovídající *** hotelu. I přes urgenci jsme nedostali slibovanou Gastein karte. Hotel bez výtahu.
3/5  
(Silvie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Začnu ubytováním , které bylo na velmi dobré úrovni , pokoj byl čistý a úložné prostory dostačující.Trochu mi scházela vana, v popisu nebylo tak úplně zřejmé , zda je tam vana či sprchový kout.Výhled z našeho pokoje byl luxusní.Ovšem strava již byla o něčem jiném.Napsat o něčem podobném , že je to all-inclusive je hodně silné slovo.Lépe by to vystihovala rozšířená polopenze.Pivo a víno , které hotel nabízel ,bylo vyloženě nepoživatelné-podřadné kvality a podávané v absurdně malých sklenicích.Asi aby hosta omrzelo si tam neustále s náprstkem chodit.Bylo znát šetřílkovství.Snídaně rovněž bez ovoce či většího výběru pečiva.Večeře nikoli tříchodové menu , nýbrž lepší závodní kuchyně či školní jídelny.All inclusive jsem absolvovala několikrát , takže mám s čím srovnávat.Milý a vstřícný personál se snažil vše vyvážit ochotou a vstřícností , což bylo sice příjemné , ale bohužel to nedokázalo zastřít výše zmíněné nedostatky.
5/5  
(Renáta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Byli jsme velice spokojení a můžeme oblast Gasteinertal i Hotel Hirschen vřele doporučit. Hotel je vhodně umístěn kousek od centra, čistý a úhledný, služby na úrovni a personál milý.
5/5  
(Zdeněk N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Perfektní jak čistota, péče tak i personál
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Škoda, že jsme si nemohli vybrat pokoj, měli jsme dvě malá okna mezi domy, takže jsme neměli žádný výhled. Naštěstí jsme v pokoji netrávili moc času. Jinak bylo vše v pořádku, starali se o nás výborně, jídlo bylo dobré a komunikace v hotelu perfektní a příjemná. Pobyt jsme si maximálně užili a bylo tam nádherně.
5/5  
(Ondřej S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2015
Hezký hotel v kousek od centra. Velmi příjemný a přátelský slovensky mluvící personál, výborné jídlo, maximální spokojenost i s ohledem na děti (3+6). Čistý pokoj, možnost parkování v blízkosti hotelu.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet