Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Harmony

Hotel Harmony

Na Pořící 31, Praha, 110 00, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Harmony se nachází v centru Prahy, asi 5 minut chůze od nákupního centra Palladium a 15 minut od Václavského náměstí. Přímo u hotelu jsou také zastávky městské hromadné dopravy, k turistickým cílům se tak dostanete během chvilky. Celková ubytovací kapacita je 60 pokojů na sedmi patrech, kam se pohodlně dostanete výtahem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizi, fén, minibar a WiFi připojení je k dispozici zdarma v celé budově.

Každé ráno se v restauraci podávají bohaté snídaně formou bufetu. V případě dřívějšího odjezdu je možnost odnést si snídaňový balíček s sebou. Na recepci rádi zařídí transfer z letiště nebo nádraží, případně poradí trasy pro procházky městem nebo poznávací výlety mimo Prahu.