Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Gradl

Hotel Gradl

Zelezna Ruda 229, Železná Ruda, 34004, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Grádl leží v lese asi 1 km od Železné Rudy, kulturního a společenského střediska kousek od hranic s Německem. V Železné Rudě je spousta obchodů, restaurací i možnosti sportovního vyžití. Hned u Železné Rudy je Skiareál Belveder a ve vzdálenosti asi 4 km největší Ski areál na Šumavě - Špičák. V zimě jsou hned u hotelu běžkařské tratě. Kromě klasických pokojů jsou k dispozici také rodinné pokoje se dvěma ložnicemi.

V hotelové restauraci se vaří hlavně česká kuchyně. U hotelu je zastřešený bazén se slanou vodou a také hřiště na odbíjenou a nohejbal. Dále zde naleznete zahradní posezení s ohništěm a spoustu možností vyžití pro děti, včetně houpačky nebo trampolíny, jedná se tedy o výborné místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. V hotelu je také úschovna lyží.