Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Gabriela

Hotel Gabriela

Vítkovice v Krkonoších 234, Vítkovice, 51238, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Rodinný hotel Gabriela se nachází na konci obce Vítkovice v srdci Krkonoš. Hotel má skvělou polohu na kopci, odkud je krásný výhled do údolí a na Janovu horu. Okolí hotelu je bohaté na cyklostezky a na místě je možné si rezervovat vyjížďku na koních. Hotel nabízí ubytování s celkovou kapacitou 22 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a mezonetové apartmány. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí se satelitem a WiFi připojením.

V restauraci si pochutnáte na tradiční domácí kuchyni. V areálu hotelu se nachází venkovní bazén, tenisový kurt, trampolína a také ohniště pro večerní táboráky. Po malé i větší děti je k dispozici dětský koutek s plno hračkami. Lyžaři ocení blízký lyžařský areál v Rokytnici nad Jizerou, vzdálený 8 km od hotelu a areál v Horních Mísečkách 10 km od hotelu.