• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel s výhledem na tři pohoří

Hotel Farma Vysoká *** se nachází v malebném podhůří Jizerských hor ve městě Chrastava nedaleko Liberce. Hotel Farma Vysoká *** je unikátní svou polohou, díky které budete mít úžasný výhled na 3 různá pohoří - Ještědské, Jizerské a Lužické.

Ubytováni budete v nadstandardních pokojích s krásným nábytkem vyrobeným z masivního dubu, TV a DVD přehrávačem. Každý pokoj má i vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a všechny pokoje jsou nekuřácké.

Jízda na koni a toulky po okolí

Pokud patříte mezi milovníky koní, jste na správném místě. Farma Vysoká totiž organizuje pravidelné jízdy na koni do volné přírody se zkušenou cvičitelkou.

Zatímco si budete vychutnávat jídlo v hotelové restauraci, užijete si přímý výhled na venkovní hřiště, na kterém probíhají parkurové výcviky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie B.)

Byli jsme naprosto spokojený. Prostředí krásné, pokoje velké a čisté. Obsluha skvělá, milá a přátelská. Ve vším nám vyšli vstříc. Měli jsme sebou dceru které byli necelé dva roky a dali nám pro ní poloviční jídlo. Úplně úžasné.

Vynikající (Stanislav V.)

Nebyli jsme v hotelu poprvé a přesto nás pobyt dokázal velmi mile překvapit, Nic nebyl problém, od samotných pokojů po stravu, personál hotelu nám vyšel ve všem maximálně vstříc a skvěle jsme se krátkou dovolenou užili. Okolí hotelu je kouzelné s výhledem na Ještěd a malá nadílka sněhu potěšila naši dcerku. Určitě jsme zde nebyli naposledy.

Vynikající (Ludmila M.)

Vše odpovídalo, velká spokojenost.