Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Enzian (Garni)

Hotel Enzian (Garni)

1. Maje 151, Železná Ruda, 340 04, Česká republika

Check In
do 10:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Enzian (Garni) leží ve vesnici Železná Ruda, kulturním a společenském středisku na Šumavě kousek od hranic s Německem. V Železné Rudě je spousta obchodů, restaurací i možnosti sportovního vyžití. Jen 100 metrů od hotelu je ski areál Nad nádražím a asi 800 metrů skiareál Belveder. Ve vzdálenosti 3 km se potom nachází největší Ski areál na Šumavě - Špičák. V zimě je také možné využít běžkařské tratě v okolí. Na každém pokoji je standardní vybavení včetně koupelny se sprchou nebo vanou. K dispozici jsou také rodinné pokoje.

V hotelové restauraci je 60 míst. Podávají se bufetové i kontinentální snídaně. V hotelu je také úschovna lyží s uzamykatelným boxem ke každému pokoji, v teplejších měsících potom úschovna kol.