Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

České Žleby 56, Stožec, 38451, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Rodinný Hotel České Žleby *** leží kousek od stejnojmenné vesnice na území Národního Parku Šumava. Během pobytu můžete vyrazit na pěší i cyklistické výlety po ryzí lesnaté krajině největšího českého národního parku. Navštívit můžete třeba i známý Boubínský prales, vzdálený asi 15 km od hotelu. Na každém pokoji je vlastní koupelna, televize i WiFi připojení. K dispozici jsou i rodinné pokoje a apartmány.

V hotelové restauraci se vaří domácí česká kuchyně ze sezónních surovin. Snídaně se podávají formou bufetu. V hotelovém wellness si můžete odpočinout v bazénu, sauně, vířivce nebo při masáži. U hotelu je hřiště na minigolf. Vyžití najdou také děti, k dispozici je pro ně herna a dětské hřiště.