Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Albis

Hotel Albis

Horská 121, Vrchlabí, 54302, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Designový a zrekonstruovaný hotel Albis nacházející se ve Vrchlabí – Herlíkovicích nabízí ubytování v 17 pokojích a 38 lůžkách. V této lokalitě se jedná o jediný středně velký hotel v nadstandardní kvalitě a s rodinnou atmosférou. Krásné pokoje jsou vybaveny kvalitní postelí, moderní plochou televizí a prvotřídní koupelnou.

Součástí hotelu je moderní restaurace, která klade důraz na kvalitní suroviny a šetrnou, pomalou tepelnou úpravu. V jídelníčku najdete tradiční polévky a omáčky a nechybí ani borůvkové knedlíky. Jídlo dostanete naservírované v pravém cibulákovém porcelánu.
Výhodou je, že se hotel nachází přímo u sjezdovky a pokud nemáte své lyžařské vybavení, můžete si jej zapůjčit v místní půjčovně. Pro nejmenší návštěvníky je připravena dětská herna. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu.