Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Adam Trutnov

Hotel Adam Trutnov

Havlíčkova 10, Trutnov, 541 01, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Adam se nachází v samotném srdci města Trutnov nedaleko od hlavního náměstí a necelý 1 km od vlakového nádraží. K ubytování slouží celkem 27 pokojů s vlastní koupelnou, pracovním stolem, televizí a příruční lednicí. K dispozici jsou standartní a superior pokoje pro jednotlivce až po čtyřlůžkový či rodinný pokoj.

V hotelu jsou zajišťovány bohaté snídaně formou švédských stolů. Pokud máte zájem o pobyt s polopenzí, nezoufejte. Hotel spolupracuje s Hospůdkou u Rozmarýnku, kde lze po domluvě zajistit dvou anebo tří chodové večeře. Po náročném dni se můžete za poplatek prohřát v privátní sauně v podkroví hotelu. Součástí sauny je i odpočívárna. Parkování je možné na monitorovaném parkovišti s kapacitou 10 míst a je zpoplatněno částkou 150 Kč/auto/den.