Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Horský hotel Žižkova bouda

Na Muldě 22, Pec pod Sněžkou, 54221, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Žižkova bouda se nachází v centru lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a to přímo na sjezdovce ESO. Díky horské poloze hotelu se odtud v létě můžete vydat na turistické či cyklistické výlety a v zimě milovníci lyžování a snowboardingu ocení blízkost a kvalitu SkiResortu Černá hora - Pec. Celková kapacita hotelu je 140 lůžek. Ubytovat se lze v pokojích Standard, které mají svou vlastní koupelnu a WC anebo v pokojích Economy, s vlastním umyvadlem a společnou koupelnou a toaletou na patře.

V restauraci, která je otevřena denně od 11 do 22 hodin si můžete pochutnat na pokrmech jako česneková polévka, guláš s bramboráčky anebo na vegetariánských pokrmech. Ke kávě si lze objednat vlastnoručně vyrobené dezerty.
Od léta do podzimu je možné parkovat přímo u hotelu za poplatek. V zimních měsících je potřeba parkovat na centrálním parkovišti, které je vzdálené asi 2 km od hotelu.