Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Harrachovská Hacienda

Harrachovská Hacienda

Nový Svět 556, Harrachov, 512 46, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Harrachovská Hacienda se nachází v klidné lokalitě blízko harrachovského centra. Penzion leží v bezprostřední blízkosti běžeckých tratí a cyklostezek. Penzion nabízí 15 dvou až čtyř lůžkových pokojů, které jsou vybaveny rustikálním nábytkem z masivního dřeva, mini lednicí, fénem, sprchou a toaletou. Vstup do pensionu i na pokoje je zajištěn pomocí PIN kódu. Většina pokojů je s balkónem.

Součástí pobytu je zajištěna bufetová snídaně. Možnost večeří je zde na objednání. V penzionu je k dispozici stylová restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty. K odpočinku lze využít relax point obsahující finskou saunu, relaxační místnost a Kneippův chodník. Pro úschovu lyží poslouží exkluzivní lyžárna se sušárnou.