Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou 137 Pec pod Sněžkou 137, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Vydejte se do jedinečného, moderního a architektonicky špičkového Grand Hotelu Hradec, který je zasazen do samotného srdce Krkonoš. Hotel je zaměřen na poskytnutí odpočinku v přírodě skloubeného s luxusním prostředím interiéru. Ubytovat se lze v celkem 68 luxusních pokojích různého typu, oplývajících elegancí, moderností a pohodlím. Pokoje jsou vybaveny King Size lůžky s komfortními matracemi, smart televizí s bohatou nabídkou programů, dále zde najdete set na přípravu čaje a kávy, bezpečností schránku a kvalitní WiFi připojení. K docílení naprosté spokojenosti lze využít hotelové služby, například portýra, nonstop parking anebo room service.

Dokonalou chuť moderní české kuchyně si vychutnáte v hotelové restauraci jménem Meat & Meet. Připravují se zde například steaky ze stařeného masa anebo jídla z organických surovin.
K relaxaci těla i mysli doporučujeme vyzkoušet zážitkové wellness v podobě vířivky, masáží a různých procedur.