Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


EA Hotel Na Jezeře

EA Hotel Na Jezeře

Jenišov u Lipna, Horní Planá, 382 26, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

EA Hotel Na Jezeře leží hned u největší vodní nádrže v Česku - Lipenské přehrady, které se díky své rozloze někdy říká jihočeské moře. Hotel se nachází jenom kousek od udržované pláže. V hotelu je 16 standardně vybavených dvoulůžkových pokojů a 2 rodinné apartmány. Kromě samotného hotelu je v areálu také možnost ubytování v rodinných vilách nebo samostatných apartmánových domech.

V areálu hotelu je možnost bohatého sportovního vyžití. K dispozici jsou dva tenisové kurty, univerzální hřiště např. na košíkovou nebo nohejbal, stolní tenis i menší posilovna. Také je možnost půjčení kanoí nebo pramic. K odpočinku můžete využít saunu a po objednání i masáže. V restauraci se vaří mezinárodní, česká i lokální kuchyně.