Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Chata Jeřabinka

Chata Jeřabinka

Horní Malá Úpa 124, Horní Malá Úpa, 542 21, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Nově zrekonstruovaná chata leží v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Chata nabízí ubytování v 8 pokojích a apartmánu s kuchyňkou. Pokoje jsou vybaveny širokými pohodlnými postelemi, pro děti jsou připraveny patrové postele. Interiér pokojů je tvořen převážně dřevěným nábytkem, nechybí detaily jeřabin, nápadné čalounění na sedačkách a na zdech jsou umístěny fotografie Krkonoš od místního fotografa Ctibora Košťála. Součástí pokojů je samozřejmě koupelna se sprchovým koutem.

Na dobrém jídle si můžete pochutnat v Restauraci na Hradečance, která sousedí s Chatou Jeřabinkou. Nachází se zde i prodejna Mammut shop, které je nejvýše položenou prodejnou outdoorového oblečení a vybavení v ČR. Dokoupit si tak zde můžete vybavení na túru, nebo lyžování. Také si zde lze půjčit skialpové vybavení anebo elektrokola.