Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Český Statek

Český Statek

Stará obec 7, Praha, 19012, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Český statek leží v klidné části Prahy - Dolní Počernice. Do pár minut pěší chůze se dostanete do Zámeckého parku, kde se nachází také Počernický rybník. Toto místo nabízí možnost okouzlujících procházek přírodou. Milovníci golfu mohou navštívit nedaleký golfový resort Black Bridge. Do centra Prahy se dostanete vlakovým spojem do 20 minut. Ubytování je možné v jednolůžkovém až čtyřlůžkovém pokoji nebo apartmánu. Pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a WiFi připojení. Parkování je možné zdarma v areálu a zvířata jsou povolena po domluvě za příplatek.

V penzionu nechybí vlastní restaurace. Pochutnáte si tak každé ráno na snídaních formou bufetu. Pokud byste dostali chuť na víno, můžete zajít do vinného sklípku, kde nabízí moravská a zahraniční vína.