Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Apartmany Firn

Apartmany Firn

Pec pod Sněžkou 295, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Ubytujte se v jednom ze 17 apartmánů s rozlohou okolo 60 m². Jsou umístěny u nejvyšší hory ČR – Sněžky. Apartmán obsahuje dva dvoulůžkové pokoje, vlastní kuchyňku, koupelnu, WC a balkón. Je zde možnost až dvou přistýlek. Dále lze využít LCD televizi se satelitem, telefon a WiFi připojení zdarma.

V případě, že byste se chtěli vyhnout přípravě snídaní či večeří, můžete využít restaurace v hotelu Horizont, která je od apartmánů vzdálená pouze 550 metrů. Zatoužíte-li po odpočinku anebo troše pohybu, můžete zdarma navštívit bazén, vířivku, saunu a posilovnu taktéž v hotelu Horizont. Pro zákazníky je k dispozici soukromé parkování v areálu hotelu. Pokud cestujete se svým domácím mazlíčkem, buďte bez obav – jejich přítomnost je zde vítána.