Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec

Pec pod Sněžkou 355, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Aparthotel Svatý Vavřinec se rozprostírá v centru města Pec pod Sněžkou. Hotel nabízí moderní, designové ubytování, kdy v exteriéru i interiéru hotelu převládá dřevěný materiál. Ubytovat se můžete buď ve studiích či apartmánech ve 4 různých stylech: glamour styl, skandinávský styl, moderní styl a krkonošský styl. Některé pokoje mají vlastní vířivku či finskou saunu. Parkování je zařízeno v podzemních garážích, kde jsou dostupné i elektro nabíječky až pro 6 vozů najednou.

V restauraci si pochutnáte na pokrmech připravených na italském X-Oven grilu na mangrovníkovém dřevě. Ochutnat můžete i ze širokého výběru kvalitních rumů. K pobytu je zajištěna polopenze, za příplatek je možné objednat i plnou penzi. K regeneraci těla i mysli si můžete dopřát pobyt v krkonošském wellness, anebo klasickou, aroma anebo sportovní masáž. Za příplatek je k dispozici privátní vířivka.