Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec

Pec pod Sněžkou 355, Pec pod Sněžkou, 542 21, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Aparthotel Svatý Vavřinec se rozprostírá v centru města Pec pod Sněžkou. Hotel nabízí moderní, designové ubytování, kdy v exteriéru i interiéru hotelu převládá dřevěný materiál. Ubytovat se můžete buď ve studiích či apartmánech ve 4 různých stylech: glamour styl, skandinávský styl, moderní styl a krkonošský styl. Některé pokoje mají vlastní vířivku či finskou saunu.Parkování je zařízeno v podzemních garážích, kde jsou dostupné i elektro nabíječky až pro 6 vozů najednou.

V restauraci si pochutnáte na pokrmech připravených na italském X-Oven grilu na mangrovníkovém dřevě. Ochutnat můžete i ze širokého výběru kvalitních rumů. K pobytu je zajištěna polopenze, za příplatek je možné objednat i plnou penzi.K regeneraci těla i mysli si můžete dopřát pobyt v krkonošském wellness, anebo klasickou, aroma anebo sportovní masáž. Za příplatek je k dispozici privátní vířivka.