Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Adria Hotel Prague

Adria Hotel Prague

Vaclavske namesti 26, Praha, 11000, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Pokud se chcete ubytovat v centru Prahy, Hotel Adria Praha **** je skvělou volbou, nabízí totiž ubytování přímo na Václavském Náměstí. Vzhledem k poloze to budete mít jen kousek od známých památek, jak je Karlův most nebo Orloj. Jedná se o jediný český hotel na Václavském náměstí. Pokud si budete chtít odpočinout od ruchu velkoměsta, za hotelem leží klidná Františkánská zahrada. Přestože je tento hotel s více než stoletou tradicí situován v historické budově, nabízí ubytování v moderních, nově zrekonstruovaných pokojích. K dispozici je WiFi připojení, koupelna s fénem, televize, psací stůl, trezor i minibar.

Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Triton ve stylu krápníkové jeskyně. Na snídaní která probíhá formou bufetu jsou k dispozici kvalitní potraviny, které hotel vybírá dle sezony od farmářů. Servírují se také domácí koláče nebo bábovky a na počkání je možné připravit domácí lívance.