Ubytujte se v centru historického, královského města Loket s výhledem na hrad ve 4* Pensionu Masonic House. Nechte se obsloužit se snídaní a pak se vydejte poznávat místní muzea, město anebo klidně jen stylovou kavárničku hotelu.

O ubytování

V historickém, královském městě Loket kousek od Karlových Varů najdete krásný, čtyřhvězdičkový Pension Masonic House přímo na náměstí, v centru památkové rezervace. Z oken hotelu budete mít výhled na dominantu města a zároveň nejoblíbenější turistický cíl této oblasti, gotický hrad Loket z 13. století, kde vyrůstal Karel IV. Zároveň se z Lokte dostanete do Karlových Varů jen krátkou, 15minutovou cestou autem.

Kde budete spát?

Penzion nabízí celkem 5 útulných pokojů. Všechny se nachází ve třetím patře tohoto historického domu, z nichž je perfektní výhled na hrad Loket, historické náměstí i hradební opevnění. V každém z pokojů najdete LED TV se satelitním příjmem a vstupem pro USB, WiFi připojení, minibar, sadu pro přípravu teplých nápojů a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Penzion sice nemá vlastní restauraci v pravém slova smyslu, zato se může pochlubit krásným Café-barem Masonic s interiérem v kubánském stylu a kuriózní sbírkou dokumentů nebo historií kultu kubánských doutníků Fidela Castra. Zde se podávají snídaně formou bufetu, případně servírované večeře.

Něco navíc

Součástí penzionu je i unikátní Muzeum tajných spolků, jedno ze sedmi na světě. Budete si zde moci prohlédnout tajemnou symboliku tajných spolků, vzácné rituální předměty, oltáře, osobní věci členů řádů, cenné knihy, hodnostní označení, identifikační doklady a mnoho dalších skrze více než 700 exponátů.

Pension Masonic House ****

Pension Masonic House ****

T. G. Masaryka 115 , Loket
Česká republika

+420 777 892 093

info@pensionloket.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 150 - 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
8 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vánoční dům
Vánoční dům
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech