Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Zámecký hotel Klein

Zámecký hotel Klein

Sobotín 3, Sobotín, 788 16, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Zámecký hotel Klein se nachází v Sobotíně. Asi 10 minut jízdy autem od Velkých Losin. Okolní příroda je ideální pro turistiku, cyklistiku a v zimě můžete vybírat z několika okolních sjezdovek. Kapacita ubytování je 6 apartmá a 12 pokojů zařízených v zámeckém stylu se starožitnými předměty a nábytkem vyrobeným na míru. Všechny pokoje mají televizi, minibar, fén, župan a pantofle. Je možné rezervovat i apartmán se soukromou saunou a vířivkou. WiFi připojení je k dispozici zdarma.

V restauraci sousedního hotelu Josef si pochutnáte na bufetových snídaních a večeřích. Při nižší obsazenosti jsou servírovány formou á la carte. Krásné prostředí wellness centra v sousedním hotelu Sidonie zase nabízí bazén, sauny, fit bar, masáže a procedury.