Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Penzion U Muzea

Wellness Penzion U Muzea

Vítězná 713/24, Liberec, 460 01, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Rodinný Wellness Penzion U Muzea se nachází v klidné části Liberce, pár minut chůze od centra města. V těsné blízkosti penzionu můžete navštívit ZOO, botanickou zahradu nebo plavecký bazén. Do Centra Babylon se dostanete městskou dopravou během 10 minut. Penzion nabízí několik typů pokojů. Kromě těch standardních jsou k dispozici wellness pokoje s hydromasážní vanou a samostatné apartmány. Všechny pokoje jsou vybavené lednicí, televizí a mají bezplatné WiFi připojení.

Snídani Vám v penzionu připraví na požádání. Na každém poschodí se nachází plně vybavená kuchyňka a jídelna, kde si můžete připravit i své vlastní jídlo. V těsné blízkosti penzionu naleznete tři restaurace. Pro relaxaci a načerpání nové energie slouží privátní wellness s vířivkou, finskou saunou a krbem. Zároveň si můžete dopřát masáž nebo kosmetické služby.