Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Wellness Pension Ametyst

Latran 81, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Rodinný Wellness Pension Ametyst se nachází v historické části Českého Krumlova jen pár kroků od zámku a historického centra města. Všechny krásy tohoto kouzelného místa zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO tak budete mít v těsné blízkosti. Penzion nabízí ubytování v pokojích kategorie standard, deluxe a premium. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, příslušenství na přípravu čaje a kávy, velkou LCD televizi a lednici. WiFi připojení je zdarma v celém penzionu. V letních měsících hosté ocení klimatizaci. Z některých pokojů je krásný výhled do zahrady a na zámek.

Snídaně se připravují a servírují dle přání hosta na pokoj nebo v letních měsících na zahradě. Penzion je připravený vyhovět i náročnějším přáním, je tedy možné připravit například bezlepkovou, bezlaktózovou nebo makrobiotickou snídani. Kromě krásné zahrady můžete relaxovat i v privátním wellness s finskou saunou, infrasaunou a vířivkou. K odpočinku slouží dvě relaxační místnosti a nechybí ani zážitková sprcha.