Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Pension Ametyst

Wellness Pension Ametyst

Latran 81, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Rodinný Wellness Pension Ametyst se nachází v historické části Českého Krumlova jen pár kroků od zámku a historického centra města. Všechny krásy tohoto kouzelného místa zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO tak budete mít v těsné blízkosti. Penzion nabízí ubytování v pokojích kategorie standard, deluxe a premium. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, příslušenství na přípravu čaje a kávy, velkou LCD televizi a lednici. WiFi připojení je zdarma v celém penzionu. V letních měsících hosté ocení klimatizaci. Z některých pokojů je krásný výhled do zahrady a na zámek.

Snídaně se připravují a servírují dle přání hosta na pokoj nebo v letních měsících na zahradě. Penzion je připravený vyhovět i náročnějším přáním, je tedy možné připravit například bezlepkovou, bezlaktózovou nebo makrobiotickou snídani. Kromě krásné zahrady můžete relaxovat i v privátním wellness s finskou saunou, infrasaunou a vířivkou. K odpočinku slouží dvě relaxační místnosti a nechybí ani zážitková sprcha.