Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Hotel Ondrášův dvůr

Wellness Hotel Ondrášův dvůr

Bílá-Mezivodí 98, Bílá, 739 15, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Wellness Hotel Ondrášův dvůr je ideální pro romantické klidné wellness pobyty, svatební cesty nebo firemní akce. Jedná se o adults only hotel. Pobyt zde je tedy určen pro osoby starší 15-ti let. Hotel se nachází v srdci Beskyd a je obklopen krásnou přírodou. Hlavní hotelová budova a několik okolních vil nabízí celkem 100 pevných lůžek a 14 přistýlek. Vybírat můžete z několika typů pokojů. V nabídce jsou například apartmány, SPA Superior pokoje s vlastní saunou a Superior pokoje ve vilách s vlastní předzahrádkou.

Součástí pobytu je snídaně, je však možné objednat si i polopenzi, která je servírovaná formou bufetu. Hotel nabízí wellness zónu se třemi druhy saun, odpočívárnou a Thermalpark, kde si vychutnáte koupel v kádích s vířivou vodou o teplotě 36-39 °C. Objednat si také můžete klasickou nebo thajskou masáž.