Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Hotel Bozeňov

Wellness Hotel Bozeňov

Dolní Bušínov 146, Zábřeh, 789 01, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
ÚPLNÁ
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Wellness Hotel Bozeňov se nachází nedaleko Zábřehu. Celý areál nabízí nespočet možností pro relaxaci a sportovní vyžití. V hotelu je 27 moderně zařízených pokojů s televizi, fénem, župany a WiFi připojením. K dispozici jsou i rodinné pokoje nebo romantický pokoj s pohovkou a krbem. V areálu není dostupný mobilní signál, můžete si tak odpočinout od všech starostí a užívat si okolní přírodu. V případě potřeby jsou na pokojích pevné linky.

Ráno se podávají servírované nebo bufetové snídaně. Po zbytek dne si v restauraci můžete pochutnat na jídlech z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Za pěkného počasí je k dispozici letní terasa, kde se připravují speciality na grilu. Ve wellness centru na vás čeká vířivka, suchá finská sauna, parní lázeň s aromaterapií a relaxační místnosti. Je zde i možnost rezervovat masáž nebo kosmetickou proceduru.