Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


St. Joseph Royal Regent

St. Joseph Royal Regent

Zahradní 7, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Check In
12:00
Check Out
12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel St. Joseph Royal Regent se nachází v centru Karlových Varů. Díky ideální poloze můžete při procházkách objevovat kolonády, prameny a všechny krásy tohoto lázeňského města. K ubytování slouží 81 moderně zařízených pokojů. Všechny mají plně vybavenou koupelnu s kosmetikou, fénem a župany, televizi, minibar a trezor. WiFi připojení je k dispozici zdarma.

Stravování probíhá formou bohatých švédských stolů případně á la carte nabídkou. Nechybí ani domácí zákusky. U sklenky dobrého nápoje můžete posedět v lobby baru, ke kterému patří klidná terasa ve vnitrobloku. Dokonalý odpočinek zajistí wellness centrum, které se nachází v nejvyšším patře budovy. Užijete si tak relaxaci v bazénu pod prosklenou střechou, vířivku a různé druhy saun. Hostům je k dispozici také posilovna, masáže a kosmetika.