Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


SPA Pod Javory

SPA Pod Javory

Fojtov 40, Nejdek, 362 25, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion SPA Pod Javory se nachází v Novém Fojtově v krásném prostředí Krušných hor. Nedaleko odsud najdeme známé lázně Karlovy Vary. Penzion je skvělým místem pro relaxační a rodinné pobyty, svatby, firemní akce či rodinné oslavy. Ubytování je zajišťováno v dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V pokojích je vlastní sociální zařízení, televize, WiFi připojení, v apartmánech je navíc kuchyň.

V restauraci, která je vybavena dřevěným nábytkem se podávají kontinentální snídaně a snídaně formou bufetu. Na oběd si lze vybírat z připraveného menu a večeře jsou podávány formou a lá carte. Zrelaxovat tělo a mysl můžete ve finské sauně, kryosauně, anebo při suché vodní masáži. Penzion je obohacen o venkovní bazén, multifunkční hřiště, minigolf a hřiště pro děti. Multifunkční hřiště je určeno pro hraní tenisu, volejbalu, nohejbalu, basketbalu, badmintonu a streetbalu.