Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Rezidence Černý medvěd

Rezidence Černý medvěd

7 Masarykovo náměstí, Znojmo, 669 02, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Rezidence Černý medvěd se nachází přímo na hlavním náměstí ve Znojmě. Díky této poloze budete v bezprostřední blízkosti Znojemského podzemí, radniční věže a Chrámu sv. Mikuláše. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmán. Všechny pokoje jsou moderně a vkusně zařízené novým nábytkem. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a televizí. Apartmán navíc disponuje kuchyní a terasou v intimitě uzavřeném prostoru, která je skvělým místem pro relaxaci. V celém objektu je bezplatné připojení WiFi.

Za příplatek je možnost snídaní formou bufetu. Oběd či večeři si můžete vychutnat v některé z místních restaurací a k tomu si dát výborné moravské víno. Po dohodě je možný pobyt s domácím mazlíčkem.