Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Promenáda Romantic Hotel

Promenáda Romantic Hotel

Tržiště 31, Karlovy Vary, 360 01, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Promenáda Romantic Hotel se nachází v centru Karlových Varů, jen pár kroků od Vřídelní kolonády. Díky ideální poloze můžete při procházkách objevovat kolonády, prameny a všechny krásy tohoto lázeňského města. Ubytovací kapacita hotelu je 20 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů a 2 rodinné apartmány. Všechny jsou vybavené stylovým nábytkem, satelitní televizí, minibarem, fénem a klimatizací. K dispozici jsou pokoje s balkonem nebo s krásným výhledem na Vřídlo. WiFi připojení k internetu je zdarma.

Bohaté a chutné snídaně se podávají formou bufetu. Po zbytek dne si můžete v restauraci vychutnat jídla mezinárodní kuchyně, připravená z čerstvých surovin. Milovníky vína potěší nabídka vín z rodinného vinařství, ale i z celého světa. Za relaxací zamiřte do hotelového wellness centra s bazénem, fitness, saunou, vířivkou a parní lázní. V nabídce jsou i masáže, zábaly nebo koupele.