Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion U TŘÍ RŮŽÍ

Penzion U TŘÍ RŮŽÍ

Vrbice 456, Vrbice, 691 09, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion U Tří Růží je útulný penzion s rodinnou atmosférou, který se nachází v centru vinařské vesničky Vrbice. Tato vesnička se stala v roce 2014 nejkrásnější obcí jižní Moravy. Penzion má pokoje s celkovou kapacitou 25 lůžek, včetně 8 přistýlek. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a v přízemí je k dispozici také společná kuchyňka. V podkroví jsou celkem 3 apartmány, každý s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem.

Snídaně v penzionu jsou servírované a částečně bufetové. Odpočinout si můžete v Zahradě ticha, která je hostům přístupná za příznivého počasí v době od 8:00 do 21:00 hodin. Pro příznivce vína je tu také sklípek, kde můžete ochutnat vína od vinařů z Vrbice a okolí.