Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Prinz

Penzion Prinz

Valtice, nám. Svobody 1111, Valtice, 691 42, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žiadna
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Prinz*** je moderně zrekonstruovaný penzion v historickém centru Valtic na jižní Moravě. V okolí můžete navštívit Valtický Zámecký park, který je vzdálený pouze pár minut chůze. Kapacita penzionu je téměř třicet lůžek v komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj má k dispozici minilednici, klimatizaci, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a samozřejmostí je také WiFi po celou dobu pobytu.

Vychutnejte si bohatou anglickou snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo v letním počasí na terase. Terasu můžete využít také k relaxaci a odpočinku. Penzion disponuje úschovnou jízdních kol a umožňuje parkování aut pro hosty v uzavřeném dvoře hlídaném kamerovým systémem zdarma.