Recenze a hodnocení: Penzion NEW Diana Sport&Relax (Český ráj)

3,1/5
(Celkem 7 hodnocení)Dobré
Zámostí-Blata, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,1/5

Personál

2,8

Interiér hotelu

3

Lokalita hotelu

4,5

Strava

3

Služby hotelu

2,4
3/5  
(Miloš D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2023
Bolo to za veľmi dobrú cenu, čiže tomu aj zodpovedali služby napr raňajky. Výhodou bol bazén. Kto nie je náročný bude sa mu páčiť. Okolie je veľmi pekne, hlavne neďaleké Prachovské skaly, kam sa dostanete aj pešo.
3/5  
(Marcela F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2022
Český ráj je nádherný. Cca 5 km od hotelu je krásná zřícenina hradu Pařez. Bohužel bylo vidět, že pan v hotelu končí. Nedostatek personálu byl citelný, i když se pronajímatel snažil. Druhý poukaz nebyl využit vůbec. A bohužel již není možnost ho využít.
1/5  
(Lubomír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Problém byl pan majitel, který nám vynadal ve 13:55, ze check-in je až od 14:00 a následně nám předal pokoj v 19:20. Teplá voda tekla jen velmi málo, pokud vůbec tekla. Snídaně velmi jednoduché. Vybavení pokoje odpovídalo ceně. Bazén byl spíše bažinou.
3/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2022
Z pobytu dobrý. Byli jsme ubytování až večer, místo odpoledne a to čekání, no hrůza.
2/5  
(Monika M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2022
Penzion je tak trochu návratem do minulosti. Na pokoji pouze nábytek a lampička, žádná možnost nějaké společné ledničky či kuchyňky... Zasloužil by si rekonstrukci. Největší problém s vodou, protože, pokud se někdo sprchoval na jiném pokoji, tak teplá voda prostě netekla. Úklid pokoje byl pouze před příjezdem. Vzhledem k tomu, že pan provozovatel neměl v restauraci ani točené pivo, víno pak také již došlo, wifi někdy fungovala, někdy ne, hřiště bylo volně přístupné avšak částečně zarostlé plevelem, bazén zelený, který nakonec alespoň za konec pobytu zprovoznil jeden z hostů, tak jsme služeb na poukazu nevyužili nic kromě ubytování a snídaně. Pan provozovatel podle svých slov bude penzion s koncem srpna zavírat, podle toho to i vypadalo. My jsem přijeli především kvůli výletům do okolí, takže na přespání nám to stačilo.
5/5  
(Stanislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
Spokojeni, jen pan majitel zůstal na vše sám bez personálu a bude zavírat ..... škoda
5/5  
(Vladana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni, odpovídal popisu. Strava výborná, dobré výchozí místo na výlety.

Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu jsme byli v době pandemie covidu. Pobyt byl super levný a v naprosto úžasném prostředí. V okolí toho bylo tolik, že jsme to ani za 4 dny nestihli. Penzion vede pán, který je na vozíčku, a spolu se svou manželkou pro nás udělali vše, co nám na očích viděli. Jídlo bylo moc dobré - většinou to, co si člověk udělá doma, ale najedli jsme se skvěle. Pokoje skromné, ale čisté, jediná nevýhoda bylo to, že bylo vše slyšet. Penzion by si zasloužil nějaké zvelebení, ale okolní prostředí to naprosto vyrovnalo. Prostě nádhera.”

Vladimír Dvořák - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Srpnu 2020

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet