Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Pension Pod Skalkou

Pension Pod Skalkou

Pod Skalkou 536, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Pension Pod Skalkou se nachází v klidné vilové čtvrti v Českém Krumlově. Do historického centra dojdete procházkou asi za 10 minut. Díky ideální poloze tak snadno můžete objevovat všechny krásy tohoto města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Komfortně vybavené pokoje mají vlastní sociální zařízení, malou lednici a televizi. Většina pokojů má balkon nebo terasu. WiFi připojení je k dispozici v celém objektu zdarma.

Snídaně formou bufetu se podávají ve společenské místnosti. Za pěkného počasí si můžete snídani vychutnat v zahradě, která samozřejmě poskytuje prostor k posezení a relaxaci po celý den. K dispozici je i gril a krytý vyhřívaný bazén. Velkou výhodou je vlastní uzamčené parkoviště.