Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Parkhotel Brno

Parkhotel Brno

Veslařská 250, Brno, 63700, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Platené parkovisko

O ubytování

Parkhotel Brno se nachází v klidné části města Brna. Pár minut od hotelu leží Anthropos, součást Moravského zemského muzea v Brně, který obsahuje rozsáhlou expozici o původu a vývoji člověka a počátcích jeho kultury. Do centra Brna se dostanete autem do 10 minut nebo hromadnou dopravou do 20 minut. Hotel je umístěn v novorenesanční vile z konce 19. stol. a je obklopený romantickou zahradou. K dispozici je 24 komfortně zařízených pokojů s vlastní koupelnou, klimatizací, televizí a připojením WiFi.

Ráno si vychutnáte bohatou snídani formou bufetu. Po náročném dni si můžete zarelaxovat v elegantně zrekonstruovaném wellness. K dispozici je krytý bazén s protiproudem a tři sauny. Objednat lze také masáže od profesionálně proškolených masérů.