Parkhotel Terezín ***

Parkhotel Terezín ***

Máchova 163, Terezín
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 22:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Parkhotel Terezín *** se nachází v centru pevnostního města Terezín v bezprostřední blízkosti krásného lesoparku. Z hotelu je to doslova pár kroků k Malé pevnosti a Památníku Terezín s muzeem (200 m). V prostředí někdejšího koncentračního tábora se zde dozvíte spoustu zajímavých informací z válečné historie. Kousek za hradbami města najdete u soutoku Ohře s Labem golfové hřiště Kotlina (600 m). Cyklisté se přímo v Terezíně mohou napojit na Labskou stezku, která na 90km trase protíná České středohoří. Oblíbenými turistickými cíli jsou také památná hora Říp (17 km), zámek Libochovice (25 km), zámek Ploskovice (13 km) a hrad Házmburk (17 km). Skvělé zázemí pro koupání a vodní sporty nabízí nedaleké Žernosecké jezero (12 km). Zajímavým zpestřením pobytu může být plavba lodí po Labi až k německým hranicím přes malebnou krajinu Česko-Saského Švýcarska.

Kde budete spát?

Během pobytu budete ubytováni na dvoulůžkovém pokoji vybaveném WiFi připojením a televizí. Součástí pokoje je také vlastní koupelna. Hoteloví hosté mohou využívat sdílený kuchyňský kout na chodbě. Najdete v něm mikrovlnou troubu, ledničku, rychlovarnou konvici a elektrický dvojvařič.

Na čem si pochutnáte?

Příjemným začátkem každého dne pobytu bude kontinentální snídaně, která se každé ráno podává v hotelové restauraci. Během dne je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku. Večer se servírují večeře s možností výběru z menu.