Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Zámecký Vrch 41, Karlovy Vary, 360 01, Česká republika

Check In
12:00
Check Out
12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Luxury Spa Hotel Olympic Palace byl otevřený v roce 2015. Tento luxusní hotel je vzdálený jen pár minut chůze od Mlýnské nebo Vřídelní kolonády. Díky ideální poloze budete tedy mít hlavní lákadla Karlových Varů na dosah ruky. Celková ubytovací kapacita je 58 pokojů ve čtyřech kategoriích - Comfort, Superior, Delux a Suite. Všechny pokoje i ostatní prostory hotelu jsou plně klimatizované a k dispozici je vysokorychlostní WiFi připojení. Většina pokojů má balkon nebo menší terasu.

Snídaně, obědy i večeře jsou servírované formou bohatých švédských stolů. Při přípravě pokrmů je kladen důraz na výběr čerstvých sezónních surovin a tradičních receptur. Restaurace nabízí i speciálně sestavené à la carte menu. Příjemné posezení nabízí lobby bar zařízený v anglickém stylu. Za relaxací zamiřte do wellness centra, jehož součástí je bazén s několika atrakcemi, vířivka, tři různé sauny a solná jeskyně. Součástí hotelu je také balneologické centrum s širokou nabídkou lázeňských procedur.