Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Karlsbad Grande Madonna

Karlsbad Grande Madonna

Moravská 2A, Karlovy Vary, 306 01, Česká republika

Check In
16:00
Check Out
16:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Karlsbad Grande Madonna se nachází v centru Karlových Varů, jen pár kroků od Vřídelní kolonády. Díky této skvělé poloze můžete snadno objevovat kolonády, prameny a turistické cíle tohoto krásného města s nezaměnitelnou atmosférou. Kapacita hotelu je 54 elegantně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, minibarem, fénem a mají k dispozici WiFi připojení zdarma.

Součástí hotelu jsou dvě restaurace. V dvoupatrové Grand restaurant se podávají snídaně formou bufetu. Středověká krčma U Křižovníků nabízí speciality české kuchyně. V lázeňském centru využívají přírodní léčivou termální vodu přiváděnou přímo z nedalekého Vřídla. Na výběr je z několika lázeňských procedur a wellness programů.