K-Triumf Resort ****

K-Triumf Resort ****

Hustířanská 209, Velichovky
Česká republika

Provozuje společnost:
Lázně 1897, s.r.o. IČ: 03030997


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
8 km
Zastávka
1 km
Aquapark
7 km
Sjezdovka
30 km

O ubytování

Ubytujte se v naprosto unikátním Resortu K-Triumf Velichovky **** v srdci východních Čech nedaleko Hradce Králové. Resort je situován v krásné přírodě a náleží mu i obora s vysokou zvěří. Zároveň to odsud nebudete mít daleko k rozmanitým, zajímavým místům Česka. Pokud máte rádi vojenskou historii, nesmíte vynechat pevnostní město Josefov (9 km) ani farmaceutické muzeum Hospitalu Kuks (9,4 km). Milovníci cykloturistiky jistě ocení množství místních cyklotras. Vydejte se odsud na výlet do známé ZOO Dvůr Králové nad Labem (13 km) či na známá místa z knížky Boženy Němcové „Babička“, jako je Babiččino údolí (20 km) a Zámek Ratibořice (20 km).

Kde budete spát?

Pokoje Standard bez balkonu jsou světlé a komfortně zařízené. Měří 20 m² a k jejich vybavení patří vlastní koupelna, televize, WiFi připojení a malá chladnička. K manželské posteli je zde možné přidat také přistýlku.

Pokoje Standard s balkonem jsou o něco větší (26 m²) a z balkonu budete mít výhled rovnou na oboru. Vybavení jinak zůstává stejné, nechybí vlastní koupelna, televize, lednička či bezdrátový internet. Pokoje umožňují přistýlku.

Pokoje Deluxe bez balkonu (24 m²) jsou nadstandardně a moderně zařízené, oproti pokojům Standard mají navíc také klimatizaci. Hodí se tedy, pokud si chcete dopřát více komfortu. Ani u těchto pokojů nesmí chybět WiFi, TV, lednice a vlastní koupelna a je zde možná přistýlka.

Pokoje Deluxe s balkonem jsou oproti variantě bez balkonu trochu větší (26 m²), provedení interiéru a vybavení jinak zůstává stejné. Můžete tedy počítat s klimatizací, bezdrátovým internetovým připojením, vlastní koupelnou, TV či chladničkou. I zde je možnost přistýlky.

Apartmány Deluxe jsou z nabízených pokojů největší (45 m²) a skládají se ze samostatné ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, ta může zároveň posloužit jako přistýlka. Výhodou je i prostorný balkon s výhledem na oboru. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají WiFi, TV a chladničku, některé mají v koupelně vanu.

Na čem si pochutnáte?

Stylová hotelová restaurace s kavárnou a venkovní terasou s krásným výhledem do obory je vhodná pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří hledají klid v srdci přírody. V menu najdete pokrmy české i mezinárodní kuchyně vycházející převážně z vlastních čerstvých surovin.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness centrum s prosklenou terasou a výhledem do obory je místní specialitou, kterou si zamilujete. Čekají na vás 2 vířivky, zážitkové sprchy, parní sauna, relaxační lehátka s prosklenou terasou s výhledem do obory s vysokou zvěří a rybníkem, případně také privátní sauna (není součástí wellness centra) a masáže.

Cestujete s dětmi?

Dětské hřiště i dětský koutek už na vaše děti čekají.

Něco navíc

Pro sportovní vyžití jsou pro vás vždy připraveny venkovní tenisové kurty, moderní tenisová hala, hřiště na squash i fitness centrum či bowlingové dráhy. Zahrajte si nohejbal, plážový volejbal, kroket nebo třeba pétanque. Půjčte si zde i jízdní kola a navštivte oblíbená turistická místa v okolí takto. Nudit se zde rozhodně nebudete!