Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Zlatý Orel

Hotel Zlatý Orel

Ostravice 242, Ostravice, 739 14, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Zámecký rodinný hotel Zlatý Orel leží v rozlehlé zahradě, v obci Ostravice. Obklopuje jej krásná horská příroda Beskyd. Areál se skládá ze tří samostatných budov, které nabízejí ubytování v 19 pokojích různých kategorií. Ubytovat se můžete dokonce v zámeckém apartmá se starožitným nábytkem nebo v luxusním apartmá s perličkovou vanou. Wifi připojení je v celém areálu hotelu zdarma.

Restaurace s krbem a vinotékou nabízí stálé menu, víkendové sezónní menu a servírují se zde i snídaně formou bufetu. V létě jsou návštěvníkům k dispozici tři venkovní terasy s obsluhou. Relaxaci si užijete ve wellness s bazénem s tryskami a protiproudem, ve finské sauně nebo třeba při masáži. Velká zahrada poskytuje posezení s altánkem, jezírko, gril a dětské hřiště.