Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Vila Viola

Hotel Vila Viola

Bílá Čtvrť 431, Luhačovice, 76326, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Vila Viola se nachází v klidné části Luhačovic, asi pět minut chůze od centra města. Můžete si tak užívat procházky po lázeňské kolonádě a v přilehlém parku s pramenem Aloiska. Pro ubytování slouží 9 dvoulůžkových pokojů, 2 studia a 1 apartmán. Moderně vybavené pokoje mají vlastní sociální zařízení, příslušenství na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor a televizi. Některé pokoje mají klimatizaci. V celém hotelu je WiFi připojení zdarma.

Bohaté snídaně jsou servírované formou bufetových stolů. Se sklenkou dobrého vína můžete posedět v baru nebo na terase. Odpočinek a relaxaci nabízí hotelové wellness s finskou saunou, hydro-masážní vanou a relaxační místností. Vybírat můžete i ze široké nabídky masáží a aromaterapií.